Érkezés *
Távozás *
Állásajánlatok
Szakács
A Hotel Divinus***** folyamatosan bővülő csapata szakács munkakörbe munkatársat keres:

Elvárások:
– tapasztalat előnyt jelent
– precíz, igényes, önálló munkavégzés
– nagyfokú munkabírás

Amit kínálunk:
-hosszútávú, stabil munkalehetőség
-kiváló csapat
-karrierút

 A Pályázatokat írásban kérjük a hr@hoteldivinus.hu e-mail címre vagy a szálloda recepciójára leadni.

Munkaviszony létesítésére jelentkezők adataival kapcsolatos adatkezelés
A munkaviszony létesítésére jelentkezők adataival kapcsolatos adatkezelés a Divinus Hotel Üzemeltető Kft. adatvédelmi szabályzatában foglaltaknak megfelelően történik.  A jelentkezőktől kapott  önéletrajzokat későbbi felhasználás céljából rendszerezi az Adatkezelő, a később betöltendővé váló pozíciók miatt adatbázist készít. Az adatbázisba kerülő adatokat 6 hónap elteltével semmisíti meg, figyelembe véve a munkaerőpiac elmozdulásait.
Az adatkezelésre a jogalapot az önéletrajz megküldése teremti meg. Az adatkezeléshez adott vélelmezett hozzájárulás megdönthető, így a jelentkező visszavonhatja hozzájárulását, illetve tiltakozhat az adatkezelés ellen, amennyiben erről külön írásban nyilatkozik (akár jelentkezéskor, akár az azt követő 6 hónapban).
Üdvözöljük

a Hotel Divinus*****-ban

Tapasztalja meg a valódi luxus érintését, az exkluzivitás és a kultúra modern összhangját szállodánkban!

Válassza Debrecen ékkövét exkluzív rendezvényei és kikapcsolódása helyszínéül, hogy átélhesse a lenyűgöző Hotel Divinus csodáját!

Félpanziós kikapcsolódását élményfürdő belépővel fokozzuk, így a wellness részlegünk felújítása alatt sem kell lemondania a wellness élményekről!

Foglalja le szállását garantáltan a legjobb áron a szálloda honlapján!

Hotel Divinus*****

Ajándékutalvány

Ajándékozza meg szeretteit Divinus életérzéssel!

Válassza ajándékutalványaink egyikét, és szerezzen örömet exkluzív élményekkel. Garantáltan a legtökéletesebb meglepetés, hiszen ki ne vágyna az ötcsillagos kényelemre és kényeztetésre.

Szeretteinek nem lesz más dolga, csupán átadni magukat a kellemes hangulatnak és az igazi, jól megérdemelt luxus pihenésnek.

Az utalványt kényelmesen online is megvásárolhatja, és azonnal küldjük e-mail címére a letölthető ajándékutalványt. Így egyszerűen, minimális időráfordítással repítheti a fényűző kényelem szigetére szeretteit.

Ajándékutalvány | Hotel Divinus*****
Törzsvendégprogram | Hotel Divinus*****

Törzsvendégprogram

Szállodánkat és szolgáltatásait rendszeresen igénybevevő kedves vendégeink számára Divinus***** Törzsvendég Programot hoztunk létre.
Bízunk benne, ...

Vendégeink
Véleménye